Lepsza Szkoła

Kolejny raz nasza szkoła bierze udział w projekcie edukacyjnym Lepsza szkoła organizowanym przez Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe. W ramach projektu uczniowie piszą ogólnopolskie Sesje z plusem i próbne egzaminygimnazjalne badające
kompetencje matematyczne uczniów w szkole. Opiekunami projektu są nauczyciele mtematyki p. Agnieszka Wąsik oraz dyrektor szkoły p.Wojciech Stogowski.
Więcej na stronie www.gwo.pl

Sobota 20.01.2018

Odwiedź nas na facebooku

Napisz do nas

Jeśli masz jakieś pytania do naszej szkoły, wyślij wiadomość przy użyciu formularza kontaktowego.
Imię*:
Nazwisko*:
Twój e-mail*:
Pytania, uwagi*:
Proszę przepisać tekst z obrazka*:
wczytywanie danych z serwera, proszę czekać
* oznacza pole wymagane

• Publiczne Gimnazjum im.Żołnierzy AK w Rogóźnie
    86-318 Rogóźno
    woj.kujawsko-pomorskie
  • e-mail: gprogozno@wp.pl
    gabinet dyrektora/sekretariat: 564688744
    pokój nauczycielski: 564688720
    pedagog: 56 4687011

WIADOMOŚCI

• Zdrowych i wesołych

Świąt Bożego Narodzenia

i wszystkiego co najlepsze w każdym dniu

nadchodzącego Nowego Roku

życzy

Dyrektor i Grono Pedagogiczne

• Dnia  28 listopada 2017r. (tj. wtorek) od godz.14:45. odbędzie się wywiadówka dla klas II i III gimnazjum.

O godz. 15.30 odbędzie się zebranie Zarząd Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Rogóźnie.

Dyrektor i Grono Pedagogiczne

• Dnia 10 listopada 2017 r. odbyła się uroczysta akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Historię odzyskania niepodległości przez Polskę przybliżyli nam uczniowie klas trzecich pod kierunkiem  pani E.Gumińskiej.

• Dnia 28 września  2017r. (tj.czwartek) odbędzie  się  zebranie  z rodzicami  od godz.14:45.

Dyrektor i Grono Pedagogiczne

• Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018 odbędzie się  4 września 2017 r. o godzinie 8:00 .

Serdcznie zapraszamy

Dyrektor i Grono Pedagogiczne

• 1.Podręcznik do religii dla klasy drugiej gimnazjum: "Aby nie ustać w drodze"

ks.prof.Jan Szpet i Danuta Jackowiak, wydawnictwo Św.Wojciecha, Poznań

2. Podręcznik do religii dla klasy trzeciej gimnazjum: "Żyć w miłości Boga"

ks.prof.Jan Szpet i Danuta Jackowiak, wydawnictwo Św.Wojciecha, Poznań

• Dnia 22 czerwca 2017r. odbyło się uroczyste pożegnanie klas trzecich gimnazjum. W czasie uroczystości rozdane były nagrody książkowe dla najlepszych uczniów naszej szkoły, sportowców oraz uczniów biorących udział w różnych konkursach.

• W 1791 roku została uchwalona Konstytucja 3 maja-pierwsza w Europie i druga na świecie. Z tej okazji 28 kwietnia uczniowie klasy 2a pod kierunkiem pani Alicji Burkiewicz przygotowali krótką inscenizację.

• Dnia 22 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Ziemi. Z tej okazji uczniowie klasy 2a i 1a pod kierunkiem pani D. Sokólskiej przygotowali krótką inscenizację.

• Publiczne Gimnazjum im.Żołnierzy AK w Rogóźnie
    86-318 Rogóźno